top of page

Ei stor takk til alle våre medlemmer

Finnås Sportsklubb ynskjer å rette ei stor takk til alle våre flotte og lojale medlemmer som står i det, ilag med oss under denne krevjande pandemien.

Til Oldboys og B-laget (Jokerliga) vil me retta ei særskilt takk, då meir eller mindre samtlege medlemmar har bidratt til å sikre drifta av klubben, ved å bestå som medlem og betalt aktivitetsavgift. Dette til tross for at dei enno ikkje har fått starta opp sine aktivitetar sidan nedstenginga i mars i fjor. Me er stolte av å ha slike lojale medlemmer med på laget.


For å få det litt meir rett og rettferdig har styret bestemt å ikkje krevje aktivitetsavgift for Oldboys og Jokerliga i 1.termin 2021.

0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page